reklama.png
Past Events
Sort by:
BOŽIĆ NA BICIKLI
Dec 17

BOŽIĆ NA BICIKLI

Grožnjan
From : Saturday, 17 December 2016 10:00
Until : Saturday, 17 December 2016 21:00
 Past event 
ENDURO GROŽNJAN
Oct 15

ENDURO GROŽNJAN

Grožnjan
From : Saturday, 15 October 2016 08:00
Until : Sunday, 16 October 2016 21:00
 Past event 
MTB Parenzana Stage Race
Sep 23

MTB Parenzana Stage Race

Poreč
From : Friday, 23 September 2016 14:00
Until : Sunday, 25 September 2016 20:00
 Past event 
1. XCC Izgubljena Ovca
Aug 28

1. XCC Izgubljena Ovca

Grožnjan
From : Sunday, 28 August 2016 08:00
Until : Sunday, 28 August 2016 19:00
 Past event 
7. XCO Izgubljena Ovca
Aug 27

7. XCO Izgubljena Ovca

Grožnjan
From : Saturday, 27 August 2016 08:00
Until : Saturday, 27 August 2016 19:00
 Past event 
GROŽNJAN BY NIGHT
Aug 13

GROŽNJAN BY NIGHT

Grožnjan
From : Saturday, 13 August 2016 19:00
Until : Sunday, 14 August 2016 03:00
 Past event 
Šterna - Rekreativna biciklijada
Aug 06

Šterna - Rekreativna biciklijada

Šterna
From : Saturday, 06 August 2016 16:00
Until : Saturday, 06 August 2016 21:00
 Past event 
KANEGRA sea & hill's
Jul 09

KANEGRA sea & hill's

Kanegra
From : Saturday, 09 July 2016 16:00
Until : Saturday, 09 July 2016 20:00
 Past event 
Umjetnički Grožnjan - rekreativna biciklijada
Jun 18

Umjetnički Grožnjan - rekreativna biciklijada

Grožnjan
From : Saturday, 18 June 2016 14:00
Until : Saturday, 18 June 2016 19:00
 Past event 
ENDURO GROZNI
Oct 15

ENDURO GROZNI

Grožnjan
From : Saturday, 15 October 2016 08:00
Until : Sunday, 16 October 2016 20:00
 Past event 
ENDURO SLJEME
Sep 17

ENDURO SLJEME

Zagreb
From : Saturday, 17 September 2016 08:00
Until : Saturday, 17 September 2016 20:00
 Past event 
TRNDURO
Sep 04

TRNDURO

Ronjgi, Rijeka
From : Sunday, 04 September 2016 08:00
Until : Sunday, 04 September 2016 20:00
 Past event 
ENDURO PSUNJ
Jun 12

ENDURO PSUNJ

Pakrac
From : Sunday, 12 June 2016 08:00
Until : Sunday, 12 June 2016 20:00
 Past event 
ENDURO ŠKRBINA
Jun 05

ENDURO ŠKRBINA

Buzet
From : Sunday, 05 June 2016 08:00
Until : Sunday, 05 June 2016 20:00
 Past event 
BALE POD ZVIJEZDAMA
Aug 20

BALE POD ZVIJEZDAMA

Bale, Istra
From : Saturday, 20 August 2016 18:00
Until : Saturday, 20 August 2016 23:00
 Past event 
VALLELUNGA
Aug 06

VALLELUNGA

Pula
From : Saturday, 06 August 2016 16:00
Until : Saturday, 06 August 2016 20:00
 Past event 
MARIĆI
Jul 23

MARIĆI

Marići, Kanfanar
From : Saturday, 23 July 2016 16:00
Until : Saturday, 23 July 2016 20:00
 Past event 
KANEGRA sea&hill's
Jul 09

KANEGRA sea&hill's

Kanegra
From : Saturday, 09 July 2016 15:00
Until : Saturday, 09 July 2016 20:00
 Past event 
VIŠNJAN
Jun 25

VIŠNJAN

Višnjan
From : Saturday, 25 June 2016 16:00
Until : Saturday, 25 June 2016 20:00
 Past event 
REŽANCI
Jun 04

REŽANCI

Režanci
From : Saturday, 04 June 2016 16:00
Until : Saturday, 04 June 2016 20:00
 Past event 
mediabanner2.jpg